صداگرافی چیست؟

صداگرافی محلی برای جاودانه کردن همه صداهای مهم زندگیمون.

کار ما این هستش که با چاپ تصویر فرکانس صدای دلخواه شما به همراه یک QR کد بر روی محصولاتی متنوع، این امکان را فراهم ‌کنیم تا با اسکن کردن QR کد چاپ شده بتوانید دوباره به صدای دلخواه‌تون گوش فرا دهید.

چه صدایی ارزش این را دارد که جاودانه شود؟

بستگی به این داره که چقدر به صداهای زندگیتون اهمییت می‌دید، از صدای قدم زدن توی خیابون تا صدای بله گفتن عروس خانوم سر سفره عقد یا صدای اولین تپش های قلب جنین توی شکم مادر ؛ یا خیلی ساده‌تر، صدای جمله “دوستت دارم” از زبون کسی که دوستش داریم متیونه جزئی از صداهای مهم  زندگیمون باشه که واقعا ارزش جاودانه شدن دارند. حتی میتونید یک آهنگ یا یک پلی‌لیستی که خیلی دوستش دارید رو جاودانه کنید و برای همیشه بالای میز کارتون باشه یا هدیه کنید به کسی که باهاش خاطره دارید و اون موزیک یادآور خاطرات تکرار نشدنی‌تون هستش.

چقدر میتونم سفارش خودم رو شخصی سازی کنم؟

هرچقدر که دوست داشته باشید. سفارش شما می‌تونه فقط یه فرکانس صدا باشه با رنگ دلخواه شما، میتونه تلفیقی باشه از فرکانس صدا و عکسی که شما برای ما ارسال می‌کنید و می‌تونید یک متن دلخواه هم روی طرحتون داشته باشید.

شما حتی میتونید انتظار یک اثر هنری از ما داشته باشید!! ما میتونیم عکسی که شما ارسال میکنید رو طراحی و تصویرسازی کنیم، هم طراحی خطی (Line Art)  و هم تصویرسازی رنگی و مینیمال. (کاملا هم دستی انجام میشه)

برای اسکن کردن QR کد محصولات باید چیکار کنم؟

کافیه گوشی توی جیبتون رو در بیارید، اگر اندروید بود می‌تونید اپلیکیشن QR reader  رو از نوار بالای سایت صداگرافی یا از کافه بازار و … دانلود کنید و وقتی اجرا شد، دوربین رو روی QRکد روی محصول بگیرید تا اسکن شه. اگر هم آیفون دارید، اپلیکیشن camera گوشی رو باز کنید و بگیرید روی QRکد تا اسکن شه و نوتیفیکیشن بیاد براتون.

امکان مراجعه حضوری هست؟

ما تمام مدت در حال تلاش هستیم تا شما به زحمت نیفتید و بتونید از توی خونه جوری سفارشتون رو ثبت کنید که انگار در کنار ما بودید!

QR کُد یعنی چی؟

QRکد یک شمای مربعی است که از مربع های کوچیکتری تشکیل شده است تا با اسکن کردنش بتوانیم به سرعت به اطلاعات زیادی دسترسی پیدا کنیم. عبارت  QR  هم مخفف Quick Response به معنی پاسخ سریع هستش.

اطلاعات کامل‌تر هم توی ویکیپدیا هستش که میتونید به نگاهی بهش بندازید:

کیوآر کد – ویکی پدیا

سفارش‌ها چجوری ارسال میشن؟

اگر آدرس شما تهران باشه، بعد از آماده سازی از طریق ‌سامانه‌های هوشمند حمل و نقل مثل (اسنپ و الوپیک و …) بسته براتون ارسال میشه. (البته با هماهنگی قبلی)

اگر هم شهر دیگه‌ای جز تهران باشید، بسته براتون پست میشه (ارسال با پست‌پیشتاز یا تیپاکس)

چجوری باید صدا رو برای شما ارسال کنم؟

اگر محصول شما “نیمه اختصاصی” باشه نیازی به این نیست که صدا رو برای ما ارسال کنید، بلکه به واسطه زمر عبور سفارش خودتون روی محصول آپلود می‌کنید. توضیحات محصولات نیمه‌اختصاصی رو میتونید اینجا بخونید.

اگر سفارشتون “اختصاصی” باشه، زمانی که توی سایت در حال ثبت سفارش هستید، میتونید یک فایل صدا برای ما ارسال کنید تا روی محصولی که سفارش دادید بارگذاری بشه.

چقدر طول میکشه تا سفارش به دستم برسه؟

اگر تهران هستید، 3 الی 4 روز کاری

اگر شهر دیگه‌ای به غیر تهران دیگه هستید، 5 الی 6 روز کاری

البته افرادی که خیلی عجله دارند نگران نباشند، با “اکسپرس” کردن سفارش خودتون، اگر تهران باشید بعد از 1 روز کاری بسته‌ به دستتون میرسه و اگر شهرهای دیگه باشید،بعد از 2 روز کاری به دستتون می‌رسه.

صدایی که میفرستیم باید مدل خاصی باشه؟

ما با هر صدایی کنار میایم.

شما هر صدایی با هر فرمتی با هر مدت‌زمانی که دوست داشته باشید رو می‌تونید جاودانه کنید.

هزینه ارسال به چه صورت هستش؟

بستگی داره شما کجا باشید. اگر تهران باشید به خود سفیر پیک پرداخت می‌کنید.

اگر هم شهرهای دیگه ای باشید، پست پیشتاز 15000 تومن ، اگر هم تیپاکس باشه 30000 تومن هزینه ارسال هستش.

از کجا مطمئن باشم سفارشی که ثبت کردم واقعا قشنگ شده یا نه؟

قبل از اینکه سفارشتون رو تولید کنیم، براتون یک پیشنمایش ارسال میکنیم تا مطمئن باشید که به آدم‌های درستی اعتماد کردید!

طراحی خطی و لاین‌آرت یعنی چی و اصلا چرا؟

شما میتویند برای ما عکسی ارسال کنید تا توسط بچه‌های تصویرسازی به صورت خطی و مینیمال طراحی شه. یکی از زیبایی‌های اصلی این نوع طراحی، سادگی و خلوت بودنش هستش. تصور کنید با چند خط کوتاه تصویری از خودتون و کسی که دوستش دارید رو روی تابلو مشاهده می‌کنید. شما در حقیقت در حال تماشای یک اثر هنری‌ هستید که از خود شما به وجود اومده، و تازه صدا هم داره!!

محصولات "نیمه اختصاصی" یعنی چی؟!

شما می‌تونید از سایت صداگرافی محصولی را خریداری کنید که صدایی برایش بارگذاری نشده ولی وقتی بسته به دستتون میرسه، می‌تونید QR محصول رو اسکن کنید و به واسطه رمزعبوری که توی بسته هستش وارد پنل بشید و یک صدایی که دوست دارید رو آپلود کنید تا برای همیشه بر روی محصول بارگذاری بشه. (از بار دومی که اسکن میکنید، صدای آپلود شده رو می‌تونید بشنوید)

میتونم روی سفارشم پسورد بذارم؟

بله چرا که نه. شما می‌تونید در زمان سفارش گزینه “رمز عبور داشته باشه” رو انتخاب کنید تا وقتی بسته به دستتون میرسه فقط با رمزعبور شما قابل اسکن کردن باشد